Przejdź do treści

Zwalczanie pluskwy

DEZYNSEKCJA skuteczne zwalczanie pluskwy

Pluskwa to owad, który lubuje się w krwi ssaków. Co istotne – ten szkodnik potrafi bez jedzenia przetrwać nawet kilka miesięcy. W tym czasie jednak może się rozmnażać. Zwalczanie pluskwy jest konieczne – nie można przyjąć, że jeśli w domu nie przebywa już żadne zwierzę, to pluskwa sama zginie. Pluskwa żywi się również krwią człowieka.

Atakuje zazwyczaj nad ranem, kiedy to jej ofiara jeszcze śpi. Miejsca ugryzione przez pluskwę bardzo swędzą, poza tym najczęściej pojawiają się zaczerwienione odczyny. Kiedy coś takiego u siebie zaobserwujemy, to sygnał, że w mieszkaniu mogą znajdować się „dzicy” lokatorzy. Alergicy mogą szczególnie źle znosić te ukąszenia.

Dezynsekcja przeprowadzona przez naszą firmę jest bardzo szybka i skuteczna. Obejmuje obszar najczęstszego przebywania pluskiew. Insekty te najbardziej lubią przebywać w łóżkach (mają blisko do jedzenia), w szafach oraz pod wykładziną. Samodzielne zwalczanie pluskiew jest niezwykle trudne, najczęściej wręcz niemożliwe. Przebywanie zaś tych owadów w domu jest nie tylko niehigieniczne, ale również bolesne dla jego mieszkańców.

Więcej o pluskwach zapraszam na naszą stronę:

Materiały multimedialne:

Nasze doświadczenie oraz skuteczność naszych zabiegów jest poparta zdobytym Certyfikatem. Najważniejsze jest to, że nie opieramy się na jednej metodzie zwalczania tych insektów, tylko na kilku. Posiadamy bogatą wiedzę i doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów w prywatnych mieszkaniach, domach jaki i większych placówkach, gdzie najważniejsze jest bezpieczeństwo człowieka/dzieci/seniorów oraz anonimowość. Służymy także swoimi radami telefonicznymi czy mailowymi w rozpoznaniu insektów.