Przejdź do treści

Odkomarzanie

ODKOMARZANIE pozbywamy się komarów, kleszczy, meszek, pędraków

USŁUGI ODKOMARZANIA METODĄ ZAMGŁAWIANIA LUB METODĄ OPRYSKOWĄ

Masz problem z komarami, kleszczami, meszkami przy swojej posesji? Ciężko ich się pozbyć, a życie z nimi jest uciążliwe! Oferujemy Państwu usługę zwalczania szkodników domu, ogrodzie, firmie, gospodarstwie. Bazujemy na zaawansowanych, nowoczesnych technologiach, doświadczeniu oraz produktach najwyższej światowej jakości. 

Stosowane przez nas preparaty produkowane są z substancji chemicznych wytwarzanych w krajach UE co gwarantuje niezawodną kontrolę procesu wytwarzania. Nie musisz obawiać się o zdrowie swoje i bliskich. Nasze środki szkodzą tylko komarom!

Jak to działa?

Odkomarzanie pozwala zmniejszyć populację komarów, kleszczy i meszek w przydomowych ogrodach, na miejskich terenach zielonych, w lasach i na polach uprawnych. Odkomarzanie wykonuje się przy odpowiedniej pogodzie i w określonych porach dnia: wcześnie rano, bądź późnym popołudniem.

Zależne jest to od cyklu biologicznego tych owadów, ich największej aktywności, oraz ochrony i minimalizowania skutków ubocznych w stosunku do owadów pożytecznych np. pszczół, trzmieli itp..

Sposób przygotowania i wykonania zabiegu :

Przed zabiegiem odkomarzania należy przykryć, bądź pochować zabawki dla dzieci, nakryć zarybione oczka wodne, usunąć poidła i karmniki dla zwierząt, zamknąć okna i drzwi od budynków.Po sporządzeniu odpowiednich roztworów chemicznych wykonuje się oprysk drobnokroplisty spalinowymi opryskiwaczami turbinowymi, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc gdzie znajdują się owady a także miejsc ich lęgu. Zabieg przy użyciu tego typu sprzętu pozwala na dokładną aplikację środków w krótkim czasie na znacznej powierzchni.

Usługę zwalczania komarów wykonujemy  następującymi metodami:
Metodą chemiczną:
Metoda opryskowa

Po sporządzeniu odpowiednich roztworów chemicznych wykonuje się oprysk drobnokroplisty spalinowymi opryskiwaczami turbinowymi, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc gdzie znajdują się owady a także miejsc ich lęgu. Zabieg przy użyciu tego typu sprzętu pozwala na dokładną aplikację środków w krótkim czasie na znacznej powierzchni.

Metoda zamgławiania przestrzennego:

Odkomarzanie metodą zamgławiania przestrzennego to usługa mająca za zadanie nanoszenie określonych substancji w formie mgły chemicznej. W przypadku zamgławiania wyrzucana kropla preparatu jest zdecydowanie mniejsza i lżejsza niż w przypadku oprysku, co pozwala jej swobodniej unosić się w powietrzu i przedostawać wszędzie tam gdzie jest to pożądane. Zamgławianie w stosunku do oprysku zdecydowanie lepiej i dokładniej penetruje bujną wilgotną szatę roślinną: krzewy, gęstwiny, szuwary i zarośla. Są to idealne miejsca lęgu i rozwoju dla krwiopijnych komarów i meszek. Skuteczność zabiegów odkomarzania jest bardzo wysoka, jednakże zalecamy objęcie czynnościami jaknajwiększego obszaru.

Metodą fizyczną:

Posiadamy 100% środek ekologiczny  – unikalną cieczą do zwalczania komarów. Środek ten  może być stosowany w jeziorach, stawach, oczkach wodnych, zbiornikach retencyjnych, stawach hodowlanych, wodzie stojącej w ściekach, rynnach, zbiornikach wodnych, itp. Jest nietoksycznym związkiem chemicznym działającym na zasadzie tworzenia bardzo cienkiego filmu (błony) na powierzchni wody i przerywania cyklu życiowego komarów. Jest elastyczny wobec silnych wiatrów na otwartych wodach i nie gromadzi się na boku zbiorników wodnych. Produkt ma działanie czysto fizyczne i nie zawiera żadnych toksycznych substancji chemicznych dzięki czemu owady nie rozwijają oporności na środek. Total Eco rozkłada się w środowisku na nieszkodliwe krzemiany. Badania przeprowadzone przez wiele wiodących uczelni międzynarodowych wykazały, że preparat jest w 100% skuteczny w przerywaniu cyklu życiowego komarów.

Zamów usługę:

Aby uzyskać więcej informacji na temat usługi oraz wyceny, zapraszamy do kontaktu.

Obsługujemy:

 prywatne posesje

 obiekty publiczne

 obiekty komercyjne

Działamy:

 na terenie całego województwa podkarpackiego

 oraz w innych województwach po wcześniejszych ustaleniach

Nie pozwól, by komary miały negatywny wpływ na twoje wieczorne spotkania przy grillu. Walka jest zacięta i tu główną rolę odgrywa czas i profesjonalna ekipa która zwalczy nie tylko komary, ale również kleszcce, meszki, muchy…

Zamiast stosować nieskuteczne metody, postaw na profesjonalne odkomarzanie. Zwalczanie komarów domowymi sposobami nie zawsze daje zamierzone rezultaty. Spryskiwanie ciała dostępnymi w sprzedaży preparatami przynosi ulgę jedynie na chwilę. Gdy tylko specyfik wyschnie, komary atakują ponownie. Także świece zapachowe, specjalne kadzidełka czy nawet naturalne zioła o intensywnym zapachu nie działają wcale albo dają rezultaty krótkotrwałe.

Nasza metoda jest skuteczna i długotrwała – Jeśli chcesz uwolnić się od komarów, kleszczy i meszek, zamów profesjonalną usługę odkomarzania. Skontaktuj się z nami już teraz.