Przejdź do treści

Dezynfekcja pomieszczeń po chorym

DEZYNFEKCJA pomieszczeń po chorym

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nasza firma przeprowadza również dezynfekcje pomieszczeń i sprzętów, które miały kontakt z chorymi. Dezynfekcja pomieszczeń po chorym jest ofertą dla szpitali, hospicjów, domów spokojnej starości, ale również dla osób prywatnych, którzy w swoich domach mieli ciężko chorą osobę.

Dezynfekcja w takich przypadkach jest konieczna, by zniszczyć niebezpieczne wirusy i bakterie. Dezynfekcji wymaga łóżko pacjenta, sprzęty, których dotyka, całe pomieszczenie, w którym się znajduje, a nawet klimatyzatory. Dezynfekcją więc obejmujemy sale szpitalne, sale operacyjne, jak również karetki pogotowia.

Dezynfekcji wymagają przede wszystkim oddziały zakaźne. Tylko wydezynfekowane pomieszczenia mogą przyjąć kolejnych chorych bez ryzyka zarażenia. Nie należy zapominać o potrzebie profesjonalnej dezynfekcji również w swoich domach. Długotrwałe przebywanie chorego w danym pomieszczeniu powoduje, że wszelkie wirusy i bakterie cały czas są tutaj obecne. Dezynfekcja jest wskazana dla zdrowia chorego oraz całej rodziny.

W wielu przypadkach samodzielnie przeprowadzona dezynfekcja jest niewystarczalna, dlatego warto zwrócić się z tym problemem do specjalisty.