Przejdź do treści

Dezynfekcja pomieszczeń zalanych wodą

DEZYNFEKCJA pomieszczeń zalanych wodą

138, 52, 260, 1, 1, 476

Zdarzyło się Państwu jechać do pracy i nie zakręcić kranu? A może to sąsiad poszedł do pracy i niechcący zalał Państwu mieszkanie? A może w mieszkaniu pękła rura?Na pewno wielu osobom się to się zdarzyło. Jedyną receptą jest dezynfekcja. Jest to zabieg, dzięki któremu nie tylko osuszy się mokre ściany, sufity i podłogi, ale również zabezpieczy się pomieszczenie przed wilgocią i powstawaniem grzybów.

Samodzielna dezynfekcja po zalaniu jest mało skuteczna. Najczęściej grzyb i pleśń pojawia się nawet na kilka miesięcy po zalaniu. Nasza firma nie tylko pomaga zabezpieczyć się przed grzybami i drobnoustrojami po zalaniu wodą. Często zdarza się, że całe pomieszczenia zalane są zawartością rur kanalizacyjnych. W takich sytuacjach dezynfekcja jest bardzo istotna.

Używane przez nas środki pomagają pozbyć się nieprzyjemnego zapachu – nie maskują go, ale rzeczywiście trwale się go pozbywają. Dzięki ozonowaniu, które również tutaj wykorzystujemy, wiele sprzętów na pewno da się uratować – zostaną oczyszczone, odświeżone i pozbawione szkodliwych bakterii, grzybów i pleśni. Powietrze w wydezynfekowanym pomieszczeniu staje się zdrowe i świeże.