Przejdź do treści

Zwalczanie szczurów

DERATYZACJA skuteczne zwalczanie szczurów

Dla wielu ludzi szczur jest pięknym zwierzęciem domowym. Kiedy jednak w grę wchodzi szczur, który zaczyna zamieszkiwać nasze piwnice i pomieszczenia gospodarcze, wtedy nie można powiedzieć, że jest to urocze stworzenie.

Dlaczego zwalczanie szczurów jest koniecznością? Otóż szczur może roznosić różne, niebezpieczne dla człowieka, choroby. Poza tym żywi się praktycznie wszystkim, co spotka na swojej drodze – roślinami z ogrodu, mięczakami, rybami, żabami, pisklętami, jajami, padliną. Bardzo często padlinę przyciąga do swojej nory – dzięki temu nie powinna nikogo dziwić padlina leżąca w piwnicy, w której żyją szczury. Poza tym zazwyczaj działalność szczura wiąże się ze zniszczeniami – szukając pożywienia, psują opakowania,  zostawiają wszędzie swoje odchody.

Ze względu na to, że szczur jest bardzo inteligentny oraz posiada znakomity słuch, węch, smak, dotyk i pamięć, samodzielnie wykonana deratyzacja nie zawsze przynosi zadowalający efekt. Szczury są ostrożne i zazwyczaj na swoje wędrówki wybierają się tylko w towarzystwie innych szczurów. Polowanie na szczury lepiej pozostawić specjalistom. Nasza firma daje gwarancję wykrycia i zniszczenia każdego szczura.

Masz problem z myszami lub szczurami? Jak szybko pozbyć się szczura czy mysz z magazynu, lokalu, sklepu, zakładu? Nasza metoda jest bardzo szybka oraz bardzo skuteczna!!! Nasz firma nie rozkłada trutek, łapek, klatek, lepów! Nie ścigamy go po całym lokalu z kijem, nasza metoda jest pionierska i szybka, oraz bardzo dyskretna. Nie narażamy klienta na nie przyjemności związane z odorem strutego gryzonia czy niebezpiecznymi sytuacjami związanymi ze stanięciem oko w oko ze szczurem, czy przewaleniem/przesunięciem/wyniesieniem całej zawartości pomieszczeń by go złapać. Z naszego doświadczenia wasz problem może być rozwiązany nawet już po kilkunastu, a nawet kilku godzinach. Poniższych filmik prezentuje naszą metodę.