Przejdź do treści

Zamgławianie magazynów

Zamgławianie magazynów

Mamy Państwu do zaoferowania usługi z zakresu dezynfekcji i dezynsekcji metodą zamgławiania termicznego – najbardziej zaawansowaną zachodnią technologią pozwalającą efektywnie zwalczać wirusy, grzyby, bakterie, pierwotniaki i wszelkie insekty. Rewelacyjna metoda polegająca na wytwarzaniu za pomocą zamgławiaczy gorącej i zimnejmgły, która jest mieszaniną nośnika i nowoczesnych termostabilnych preparatów dezynfekcyjnych lub dezynsekcyjnych. Zamgławiacz termiczny powoduje rozbicie kropli środka dezynfekcyjnego do wielkości poniżej 2 mikronów, co sprawia, że środek w postaci mgły jest przez długi czas unoszony wewnątrz obiektu. Gorąca mgła jest lżejsza od powietrza i dociera wszędzie, do każdego zakamarka zamgławianego obiektu, doskonale penetruje szczeliny do których nigdy nie dotarłby preparat z konwencjonalnego oprysku. 

Nowoczesna technologia połączona z doświadczeniem w doborze i rotacji preparatów daje 100% gwarancję skuteczności zabiegu.

Zabiegi przy zastosowaniu zamgławiania termicznego posiadają następujące zalety:

1. Równomierna, precyzyjna aplikacja substancji aktywnej a co za tym idzie mniejsze jej zużycie i mniejszy koszt.

2. Ograniczenie do minimum śladów po zabiegu (brak plam, zawilgoceń, zacieków)

3. Pełna penetracja obiektów, możliwość zabiegu w pomieszczeniach niedostępnych dla człowieka (poddasza, kanały wentylacyjne, zsypy śmieci itp.)

4. Szybka biodegradacja użytych preparatów.

Koszt usługi zależy od wielkości obiektu i ustalany jest indywidualnie. Zabiegi wykonujemy w każdym – dogodnym dla klienta terminie, zgodnie z aktualnymi standardami, stanem wiedzy i obowiązującego prawa, wymogami szeroko rozumianego bezpieczeństwa zdrowotnego ludzi i zwierząt, oraz w poszanowaniu środowiska naturalnego Zachęcamy do nawiązywania stałej współpracy z naszą firmą, satysfakcja klienta gwarantowana.