Przejdź do treści

Zamgławianie terenów otwartych

Zamgławianie terenów zielonych

Mamy Państwu do zaoferowania usługi z zakresu dezynfekcji i dezynsekcji metodą zamgławiania termicznego – najbardziej zaawansowaną zachodnią technologią pozwalającą efektywnie zwalczać wirusy, grzyby, bakterie, pierwotniaki i wszelkie insekty. Rewelacyjna metoda polegająca na wytwarzaniu za pomocą zamgławiaczy gorącej mgły, która jest mieszaniną nośnika i nowoczesnych termostabilnych preparatów dezynfekcyjnych lub dezynsekcyjnych. Zamgławiacz termiczny powoduje rozbicie kropli środka dezynfekcyjnego do wielkości poniżej 2 mikronów, co sprawia, że środek w postaci mgły jest przez długi czas unoszony wewnątrz obiektu. Gorąca mgła jest lżejsza od powietrza i dociera wszędzie, do każdego zakamarka zamgławianego obiektu, doskonale penetruje szczeliny do których nigdy nie dotarłby preparat z konwencjonalnego oprysku. 

Nowoczesna technologia połączona z doświadczeniem w doborze i rotacji preparatów daje 100% gwarancję skuteczności zabiegu.

Zabiegi przy zastosowaniu zamgławiania termicznego posiadają następujące zalety:

1. Równomierna, precyzyjna aplikacja substancji aktywnej a co za tym idzie mniejsze jej zużycie i mniejszy koszt.

2. Ograniczenie do minimum śladów po zabiegu (brak plam, zawilgoceń, zacieków)

3. Pełna penetracja obiektów, możliwość zabiegu w pomieszczeniach niedostępnych dla człowieka (poddasza, kanały wentylacyjne, zsypy śmieci itp.)

4. Szybka biodegradacja użytych preparatów.

5. Możliwość dezynsekcji terenów otwartych (likwidacja kolonii meszek, komarów itp.)

Jeżeli chcsz wypocząć spokojnie ze swoją rodziną w ogrodzie to dobrze trafiłeć. Oferowane przez nas preparaty stosowane jako opryski na komary w ogrodzie, gospodarstwie czy na działce. ZAMÓW NASZĄ USŁUGĘ!!!

Koszt usługi zależy od wielkości obiektu i ustalany jest indywidualnie. Zabiegi wykonujemy w każdym – dogodnym dla klienta terminie, zgodnie z aktualnymi standardami, stanem wiedzy i obowiązującego prawa, wymogami szeroko rozumianego bezpieczeństwa zdrowotnego ludzi i zwierząt, oraz w poszanowaniu środowiska naturalnego Zachęcamy do nawiązywania stałej współpracy z naszą firmą, satysfakcja klienta gwarantowana.