Przejdź do treści

Dla alergików – ozonowanie mieszkań

OZONOWANIE dla alergików – ozonowanie mieszkań

Żyjemy w świecie, w którym coraz trudniej o czyste powietrze. Wielu osobom wydaje się, że taką ostoją jest ich mieszkanie. Tymczasem naukowcy podkreślają, że powietrze w budynkach jest często znacznie gorszej jakości niż to na zewnątrz! Rzadko wietrzymy nasze mieszkania, często suszymy w nich pranie, gotujemy – te wszystkie czynności, przy braku odpowiedniej wentylacji sprawiają, że powietrze staje się zanieczyszczone, a w konsekwencji szkodliwe! Ozonowanie mieszkań to zabieg, który z pewnością podniesie komfort życia.

W trakcie ozonowania niszczone są wszelkie drobnoustroje oraz ich formy przetrwalnikowe. Zanieczyszczenia usuwane są z powietrza, ale również ze wszystkich sprzętów i urządzeń znajdujących się w domu, dzięki czemu macie Państwo pewność, że Wasze mieszkanie jest faktycznie czyste i bezpieczne.

Oczyszczanie to ma szczególne znaczenie dla osób cierpiących na alergię, ponieważ likwiduje drobnoustroje i alergeny, tym samym zmniejszając ryzyko zachorowań na niektóre choroby czy też ogranicza nieprzyjemne objawy alergii.  Należy pamiętać, że jakość powietrza którym oddychamy ma realny wpływ na komfort naszego życia oraz wpływa na nasze zdrowie! Dlatego też zalecamy regularne ozonowanie zarówno w domach, jak również w biurach czy zakładach pracy.